Jason Momoa, Dune filmini izlemek istemiyor

jason momoa

“Aquaman”, “Game of Thrones”, “See” gibi yapımlarda bulunun Jason Momoa, kendisinin de rol aldığı “Dune” filmini izlemek istemediğini belirtti. Ancak bunun filmin kötü olması ile bir alakası yok.

Başrolünde Timothée Chalamet‘in bulunduğu “Dune” filmi, 2020’nin en çok beklenen filmleri arasında yer alıyordu. Frank Herbert’ın kaleme aldığı aynı adlı roman serisinden uyarlanan film, Denis Villeneuve önderliğinde çekildi. Oyuncu kadrosunda; Zendaya, Charlotte Rampling, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem ve Josh Brolin gibi isimlerin yer aldığı filmde Momoa, Duncan Idaho karakterine can veriyor.

jason momoa dune

Jason Momoa, oğlu için filmi izlemeyi düşünmüyor

13 yaşında bir kızı ve 12 yaşında bir oğlu olan oyuncu, çocukları ile beraber kendi filmlerini izlerken oğlunun bundan etkilendiğini dile getirdi. Daha önce Denis Villeneuve ile çalışmanın ne kadar iyi olduğundan bahseden oyuncu, bir süre filmi izleyemeyeceğinden bahsetti ve şu ifadeleri kullandı:

“Oğlum aklını kaybediyor. ‘Baba iyi misin?’ diyor ve ben de “Oğlum, işte tam yanında oturuyorum. Çekilenler iki yıl önceydi. Sadece filmi izle.’ diyorum.”

Dune” filmi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden 21 Ekim 2021 tarihine ertelendi. Umuyoruz ki ünlü oyuncunun oğlu o zamana kadar bunun üstesinden gelebilir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
shameless seyrederiz

Shameless 11. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
hekimoğlu

Hekimoğlu 27. bölüm fragmanı yayımlandı