Shadow and Bone ne zaman çıkacak?

shadow and bone

2019 yılında ilk kez duyurulan Shadow and Bone dizisinin çekimleri, 2020 yılının başlarında tamamlanmıştı. Dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve dizinin resmi fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Netflix üzerinden izleyiciye sunuldu. Bu sayede dizinin çıkış tarihi de duyurulmuş oldu.

shadow and bone

Shadow and Bone konusu

Dizi, aynı adlı roman serisinden uyarlanıyor. Doğal olmayan yaratıkların; insan eti üzerinde ziyafet çektiği, devasa kalıcı bir karanlık bariyer ile ikiye bölünmüş bir dünyada, Alina Starkov adlı genç bir askerin sonunda ülkesini birleştirebilecek bir güce sahip olduğu ortaya çıkar. Alina gücünü kontrol etmeye çalışırken tehlikeli kuvvetler ona karşı bir komplo kurar. Haydutlar, hırsızlar, suikastçılar ve azizler şu anda savaştayken ve hayatta kalmak için sihirden daha fazlasını gerekecektir.

shadow and bone

Shadow and Bone ne zaman çıkacak?

Oyuncu kadrosunda; Jessie Mei Li, Ben Barnes, Amita Suman, Freddy Carter, Archie Renaux ve Kit Young gibi simlerin bulunduğu dizi, normal şartlar altında 2020 yılının sonunda yayımlanacaktı. Tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden de çıkış tarihi ertelendi. Dizi, 23 Nisan 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Total
0
Shares
Önceki
hiç

Hiç 2. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale 4. sezon ne zaman?