shadow and bone

Netflix Shadow and Bone ile ilgili açıklama yaptı

Aynı adlı kitaptan uyarlanan dizi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldı

Leigh Bardugo’nun Shadow and Bone ve Six of Crows adlı kitap serisinden uyarlanan dizinin çekimlerinin sona erdiği ile ilgili resmi bir açıklama yapıldı. 2019 yılının Ekim ayında başlanan dizi çekimlerinin geçtiğimiz günlerde bittiğiyle ilgili açıklama dizinin resmi Twitter hesabından geldi.

Geçen sene Ekim ayında dizi ile ilgili haberleri almaya başlamıştık. Dizinin senaryosunu Eric Heisserer kaleme alırken Pouya Shahbazian, Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen ve Josh Barry ise dizinin yönetici yapımcıları.

Shadow and Bone konusu

Doğal olmayan yaratıkların insan eti üzerinde ziyafet çektiği, devasa kalıcı bir karanlık bariyer ile ikiye bölünmüş bir dünyada, Alina Starkov adlı genç bir askerin sonunda ülkesini birleştirebilecek bir güce sahip olduğu ortaya çıkar. Alina gücünü kontrol etmeye çalışırken tehlikeli kuvvetler ona karşı bir komplo kurar. Haydutlar, hırsızlar, suikastçılar ve azizler şu anda savaştayken ve hayatta kalmak için sihirden daha fazlasını gerekecektir.

Shadow and Bone oyuncu kadrosu

Geçen sene dizinin çekimlerinin başlamasıyla Jessie Mei Li, Ben Barnes, Amita Suman, Freddy Carter, Archie Renaux ve Kit Young’ın dizinin başrollerinde olacağını, Sujaya Dasgupta, Danielle Galligan, Daisy Head ve Simon Sears’ın da kadroda bulunduğunu öğrenmiştik.

Normalde 2020 yılının son aylarında yayımlanması beklenen dizinin Koronavirüs nedeniyle ertelenen birçok dizi gibi ertelenip ertelenmeyeceği ise kesin değil.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.