Sex Education 3. sezon fragmanı geldi

Sex Education

Sex Education 3. sezon için olan bekleyiş sona eriyor. Dizi uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Netflix platformunda yayımlanan dizinin ilk sezonu 11 Ocak 2019, ikinci sezonu ise 17 Ocak 2020 tarihinde platformda yerini almıştı. Büyük bir beğeniyle izlenen dizi, 3. sezon için onay almıştı. Araya giren pandemi şartlarından sonra nihayet dizinin 3. sezonu Netflix’te yerini almaya hazır.

Sex Education Konusu

Gençlik dizisi türündeki yapım, Moordale Lisesi’nde okuyan gençlerin hikayesini anlatıyor. Moordale Lisesi öğrencilerinden Otis ve Maeve, gizlice okuldaki öğrencilere seks terapistliği yapmaya başlar. Bu terapi olayı sayesinde Moordale gençlerinin sorunlarının çözülmesini, hislerini, algılarını, arkadaşlıklarını, ilişkilerini ve cinselliklerini görüyoruz.

Sex Education 3. sezon

Sex Education 3. sezon tarihi

Neredeyse bir senedir süren bekleyiş sona eriyor. Dizinin 3. sezonu, 17 Eylül 2021‘de Netflix’te yerini alacak.

Sex Education 3. sezon tanıtımı

Tanıtım, daha öncesinde yayımlanan setten fotoğraflarda gördüğümüzden fazlasını içermiyor. Moordale Lisesi’ne ait tanıtım filmi olarak sunulan fragmanda öğrencilerin, okula kayıt için çağrı yaptığını görüyoruz. Yeni gelen müdürle birlikte Moordale’de farklı bir dönem başlar. Karakterlerimiz bu değişime ayak uydurabilecek mi?

Dizinin 3. sezonunun fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
How To Sell Drugs 3. sezon ne zaman

How To Sell Drugs Online 3. sezon için geri sayım başladı