The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier yeni tanıtımı yayımlandı

Disney Plus’ın merakla beklenen yeni dizisi The Falcon and the Winter Soldier‘ın yeni bölümünden ilk tanıtım yayımlandı.

Normalde dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVision’dan erken bir şekilde 2020 yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi. Geçtiğimiz gün ise dizi, ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Falcon and the Winter Soldier’ın ilk bölümü, platformun en büyük prömiyerini yapan bölüm oldu.

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier konusu

Dizi, Avengers: Endgame finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Anthony Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor.

The Falcon and The Winter Soldier 2. bölüm ne zaman?

İlk bölümü 19 Mart 2021 tarihinde yayımlanan dizi, haftalık olarak platformdaki yerini alacak. Bu duruma göre de dizinin ikinci bölümü, 26 Mart Cuma günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.