Servant

Servant 3. sezon onayı aldı

Apple TV+ üzerinden yayımlanan Servant dizisi, yakaladığı ilginin ardından 3. sezon onayını aldı. Psikolojik korku türündeki dizi, henüz 2. sezonu bile yayımlanmamışken 3. sezon onayını almayı başardı.

Başrollerinde “Harry Potter” serisi ile adını geniş kitlelere duyurmuş ve “Sick Note”, “Snatch”, “The ABC Murders” gibi yapımlarda bulunmuş Rupert Grint; “Too Old To Die Young” ve “Mr Stink” yapımlarında yer almış Nell Tiger Free; “Six Feet Under” dizisinde boy gösteren Lauren Ambrose; “Fantastik Dörtlü” ve “Warcraft” gibi filmlerde yer alan Toby Kebbell bulunuyor.

servant

Servant konusu

Dizi, çocuklarını kaybeden bir aileyi mercek altına alıyor. Ailenin Jericho adlı bebeği hayatını kaybettikten sonra aile, bu trajedinin ardından yas tutmaya başlar. Değişik bir yöntem ile üzüntülerini yaşayan çift, çocuklarına çok benzeyen bir oyuncak bebek satın alır. Satın aldıkları oyuncak bebeğe bakması için de bir dadıyı işe alırlar. Daha sonra çift, bu olayların ardından olağanüstü durumlar ile karşı karşıya kalır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.