Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 açılış sahnesi yayımlandı

DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 25 Aralık 2020 tarihinde erişi olan ülkelerde izleyiciye sunulacak filmin açılış sahnesi, geçtiğimiz saatlerde Warner Bros. ve HBO Max’in resmi YouTube kanalları üzerinden yayımlandı.

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden Warner Bros. yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin HBO Max’in de sinema salonları ile aynı anda filmi sunacağını duyurdu. Wonder Woman 1984 filmi de 2021 yılında yayımlanmayacak olsa da aynı şekilde izleyici ile buluşacak.

wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 konusu

Filmin yönetmeni Patty Jenkins’in daha önceki açıklamalarına bakılırsa Wonder Woman 1984, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen, bağımsız bir hikâye anlatacak.

Wonder Woman olarak anılan Diana’nın küçüklüğüne dayanan açılış sahnesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.