Billie Eilish

Billie Eilish belgeseli ne zaman çıkacak?

Ünlü şarkıcı Billie Eilish‘in bir belgesel çıkaracağını, aynı zamanda online içerik platformu ve medya devi Apple TV+ tarafından izleyiciye sunulacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. The World’s A Little Blurry adlı uzun metrajlı belgeselin ne zaman izleyicileri ile buluşacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Billie Eilish

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry ne zaman çıkacak?

The World’s A Little Blurry adlı uzun metrajlı belgeselin 2021 yılının Şubat ayında yayımlanacağını zaten biliyorduk. Ancak geçtiğimiz gün yayımlanan bir tanıtım fragmanı ile bu tarih kesinleşti. Fragmanda söylenene göre merakla beklenen belgesel, 26 Şubat 2021 tarihinde platformdaki yerini alacak.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry konusu

Belgesel, Amerikalı şarkıcı-söz yazarının hızlı yükselişini ve 2019 yılında piyasa sürdüğü ilk stüdyo albümü olan “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”nun çıkış zamanını film haline getirecek. Belgesel film, Eilish’in dünyanın en büyük sahnesinde çok sayıda onur ödülü aldıktan sonra müzik endüstrisinde nasıl bir hale geldiğini de anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.