Şeref Bey

Şeref Bey, Exxen’de yayımlandı

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından Şeref Bey, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Şeref Bey

Şeref Bey hakkında tüm bildiklerimiz

Dizinin 10 bölümden oluşuyor ve komedi türünde. Ancak konusu ile sadece hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesi olduğu bilgisi duyurulmuş durumda.

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, Acul Ilıcalı’nın yeni online içerik platformu Exxen için çekilen Şeref Bey dizisinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer’in yanı sıra; Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı ve Ecem Uzun bulunuyor.

Most Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme alıyor. Daha önce de Haluk Bilginer ile çalışmış olan Ali Atay ise senaryo danışmanı olarak yer alıyor.

Hala izlemediyseniz diziden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.