Exxen

Yetiş Zeynep, Exxen’de yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Yetiş Zeynep dizisi, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Diziye ilk bakış, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Üniversite öğrencisi Zeynep bir anda 6 çocuğun arasına düşerse… Çok yakında sizlerle. Yetiş Zeynep, Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Yetiş Zeynep

Yetiş Zeynep dizisinin konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulmuş olan dizi, komedi türünde olacak. Dizi, bir üniversite öğrencisi olan Zeynep’in, (Aslı Bekiroğlu) hiç beklenmedik bir şekilde kendini 6 farklı tarzdaki çocuğun arasında buluvermesi ile birlikte yaşadığı maceralar konusu üzerinden ilerleyecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu’nun yanı sıra; Keremcem, Ece Dizdar, Berke Acar, Elif Atalay, Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Artun Can Salman, Gizem Erdem ve Emir Salman gibi birçok isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.