Şeref Bey

Şeref Bey 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yapmış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başladı. Bugün ise platformun sevilen dizilerinden Şeref Bey dizisinin 4. bölümünden fragman yayımlandı.

Şeref Bey

Şeref Bey konusu

Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki evine geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşırlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar ve Serhat Kılıç gibi birçok isim yer alıyor.

Şeref Bey 4. bölümü ne zaman çıkacak?

Dizinin 4. bölümün ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi verilmiş değil. Ancak bilindiği üzere Exxen platformu, bölümlerini haftalık olarak yayımlama stratejisine sahip bir platform. Dizinin 3. bölümü 11 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmış olması 4. bölümün büyük bir ihtimalle  18 Ocak 2021 tarihinde Exxen platformundaki yerini alacak gibi görünüyor.

Dizinin yayımlanan 4. bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.