Netflix, Heart of Stone filmini satın aldı

mm
Heart of Stone

Bilindiği üzere DC filmlerindeki Wonder Woman karakteri ile tanıdığımız Gal Gadot, önümüzdeki sezon için 3 yeni proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yapımlardan biri ise Skydance Media tarafından hazırlanan Heart of Stone filmiydi. Geçtiğimiz saatlerde merakla beklenen film hakkında yeni bir gelişme yaşandı ve filmin, dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix tarafından satın alındığı duyuruldu.

Heart of Stone

Heart of Stone hakkında bilinenler

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen filmin konusu hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Heart of Stone’un Mission: Imposible ve James Bond tarzında olacağını öğrenmiştik. Filmde Gal Gadot’u da Tom Cruise tarafından canlandırılan karakterler gibi bir rol ile izleyeceğiz. Filmin yapımcılığını ise Gadot, Skydance Media’dan David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger tarafından üstlenilecek.

Uluslararası casus ve gerilim türündeki filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da yapımın ne zaman izleyiciye sunulacağı gibi ayrıntılar henüz bilinmiyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Matrix 4
mm

Matrix 4 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Sonraki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey 4. bölüm fragmanı yayımlandı