Mortal Kombat filminden ilk görseller yayımlandı

mm
Mortal Kombat

Midway tarafından geliştirilen popüler oyun serisi Mortal Kombat’tan uyarlanan yeni film, seyirciler tarafından merakla bekleniyor. Sinemalar ile aynı zamanda Warner Bros, arşivindeki yerini alacak olan filmden yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Mortal Kombat

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise bu filmlerden biri olan Mortal Kombat film uyarlamasından ilk görseller geldi.

Mortal Kombat

Mortal Kombat filminin konusu

Film, popüler video oyunundan uyarlanarak seyirci ile buluşacak. Konusunun ne olacağı henüz resmi açıklanmadı ancak oyunun konusu şöyle: Yıldırımlar tanrısı Rayden, üç tane uyumsuz dövüşçüyü dünyayı kurtaracakları bir savaşa sürükler. Böylece, uzak doğulu tapınak savaşçısı Liu Kang, polis dedektifi Sonja Blade ve film yıldızı Johnny Cage uzak bir adaya, Mortal Kombat olarak bilinen Shaolin turnuvasına katılmak üzere yola çıkarlar.

Mortal Kombat

Filmin oyuncu kadrosunda; Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey 4. bölüm ne zaman?