sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox’ta yayımlanan, başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in paylaştığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın 8. bölümünün ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Sen Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı 7. bölümde neler oldu?

Serkan, Eda’ya ilk kez içini açtı ve onunla çok özel bir sırrını paylaştı. Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış şekilde eve döndüğünde Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini hemen fark eder. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyordur. Ama Serkan’dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan’ın doğum günüdür; ancak Serkan Bolat, doğum günü kutlamaktan tabii ki nefret eder. Üstelik söylentilere göre, doğum günlerini Selin’le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Eda, Selin’e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor ve notunu da kendisi yazıyor. Selin’in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda’yı nasıl etkileyecek?

2 Eylül’de yayımlanacak yeni bölümün ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.