The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen fragmanı yayımlandı

Netflix’in 2017 yılında yayımladığı “The Babysitter” filminin devam filmi olan “The Babysitter: Killer Queen”den ilk fragman geldi. Geçtiğimiz günlerde de filmin ilk görselleri yayımlanmıştı. O haberin ardından yayımlanan yeni fragman, hayranlarını oldukça sevindirdi.

Filmin oyuncu kadrosunda; Disney Channel’ın gençlik dizisi “Shake It Up” ile adını büyük kitlelere duyuran Bella Thorne, “Demolition” ve “Summer of 84” yapımlarında bulunmuş Judah Lewis, Gossip Girl dizisinde boy göstermiş Emily Alyn Lind, “You” ve “Stuck in The Middle” yapımlarında bulunmuş Jenna Ortega ve sosyal medya fenomeni Amanda Cerny bulunuyor.

Devam filmi “The Babysitter: Killer Queen”, 10 Eylül 2020 tarinde Netflix üzerinden izleyici ile buluşacak.

the baby sitter killer queen

“The Babysitter: Killer Queen” konusu

İlk film, 12 yaşındaki bir çocuğun kendi bakıcısına aşık olması ve aslında bakıcısının hiç de göründüğü gibi olmaması ile gelişen gerilim dolu ve bir o kadar da eğlenceli olayları anlatıyordu. Satanist bir tarikatın üyesi olan Bee, aslında bakmakla sorumlu olduğu Cole’u, düzenleyecekleri bir ayin eşliğinde kurban etmek istemekteydi. Bunu fark eden 12 yaşındaki Cole ise hem bakıcısı hem de bakıcısının tarikat üyesi arkadaşları ile ölüm kalım mücadelesine girişmek durumunda kalmıştı.

İkinci filmde ise Cole, bebek bakıcısı Bee’nin liderlik ettiği şeytani tarikatı yenmesinden iki yıl sonra geçmişini unutmaya çalışarak lisede hayatta kalmaya odaklanır. Ancak eski düşmanlar beklenmedik bir şekilde geri döner. Cole, bir kez daha kötülüğün güçlerini alt etmek zorunda kalacaktır.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.