baraj

Baraj dizisinin 3. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin dram dizisi “Baraj“ın, Koronavirüs pandemisi öncesinde 2 bölümü yayımlanmıştı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs yüzünden ise çekimler durmuş ve diziye ara verilmişti. 1 Eylül Salı günü yayımlanacak yeni bölümüne dair 2. fragman ise geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği dizi, MEDYAPIM ve No:9 Productions tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin kadrosunda; Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yanı sıra ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.

baraj

“Baraj” dizisinin konusu

Dizi; 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı aynı adlı filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıktı.

Dizide Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişiyor. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım, yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir. Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, İstanbul’un renkli hayatından bir baraj inşaatına sürgün gönderilmiş yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.