sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 9. bölüm fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı, Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 9. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel ve “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek”, “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

“Sen Çal Kapımı” 8. bölümünde neler oldu?

Serkan, çalınan tasarım konusunda Eda’yı suçluyor. Bu olay Eda’nın gururuna çok dokunuyor ve suçsuzluğunu ispatlamaya çalışıyor. Serkan ise “Bir daha yüzümü göremezsin.” diyerek kendisini terk eden Eda’yı gururundan geri çağıramıyor. Ferit, Serkan’la Eda’nın ayrılık haberine kendine engel olamadan sevinen Selin’e çok içerliyor. Bu sırada Serkanların tasarımın patenti ile ilgili olan acil bir sorunu, ancak Eda olursa çözebilecekleri ortaya çıkıyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.