Saygı dizisinin resmi fragmanı yayımlandı

saygı

27 Ekim tarihinde izleyici ile buluşacak olan “Saygı” dizisinin resmi fragmanı, BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen dizi “Behzat Ç.”, çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014’te, talihsizlikle bitirilmesinin ardından geçtiğimiz yıl çok istek üzerine, BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilip iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Büyük bir kitle tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Nejat İşler, Ercüment Çözer karakteri ile karşımıza çıkacak.

saygı

“Saygı” konusu

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

“ Başımıza gelen her gün, binlercesinin başına geliyor. Ölen öldüğüyle kalıyor, katiller aramızda dolaşıyor. Kimse hesap vermiyor. Adaleti arayan, herkes için bir şeyleri değiştirir. Onlar gibi.” notu ile paylaşılan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Scenes From a Marriage
mm

Scenes From a Marriage dizisinin başrolü Jessica Chastain oldu

Sonraki
The Suicide Squad
mm

The Suicide Squad filminden ilk görseller