saygı

Saygı 2. sezon ne zaman?

İlk olarak 27 Ekim 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkan “Saygı” dizisi, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı ve genellikle olumlu yorumlar aldı. BluTV’de seyirci ile buluşan dizinin 8. bölüm fragmanı ise geçtiğimiz gün yayımlandı. BluTV’den 2. sezon onayını almayı başaran dizinin yeni sezon tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

 

Saygı

Saygı 2. sezon ne zaman?

Her salı BluTV ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, 8. bölümün ardından sezon finali yapmış olacak. Dizi, 15 Aralık Salı günü yayımlanacak olan 8. bölümü ile ekranlara kısa süreli bir ara verecek.

BluTV, yayımladığı fragmanın altına düştüğü “Hayatında unutamayacağın bir gece olacak merak etme. Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi sezon finali ile salı 12.00’de sadece BluTV’de.” notu ile dizinin final yapmayacağını ve 2. sezonun da geleceğini onayladı. Ancak 2. sezonun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor.

Saygı konusu

Dizi, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatıyor. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.