Kourtney Kardashian, He’s All That kadrosuna katıldı

koyrtney kardashian he's all that

Geçtiğimiz aylarda, TikTok yıldızı Addison Rae‘nin He’s All That adlı uyarlama bir gençlik filminin başrolünde olacağını öğrenmiştik. Yaklaşık bir ay sonra da şu an Netflix’in Cobra Kai dizisi ile anılan Tanner Buchanan‘ın kadroya dahil olduğunun haberini almıştık. Yeni yapılan duyuru ile de Kourtney Kardashian‘ın kadroya dahil olduğu belli oldu.

Kourtney Kardashian, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafın açıklamasına filmin resmi Instagram hesabını etiketledi. Daha sonra filmin resmi Instagram hesabı, bu gönderiyi kendi hikâyesinde paylaşıp “Jessica Miles Torres ile tanışın.” notunu düştü.

addison rae he's all that

He’s All That hakkında tüm bildiklerimiz

He’s All That dizisinin yönetmen koltuğunda; Mean Girls, Freaky Friday ve Vampire Academy gibi genç yetişkin filmlerinin yönetmeni Mark Waters oturacak. Dizinin senaryosu ise filmin orijinal senaristi R. Lee Fleming tarafından kaleme alınacak. Yine orijinal filmin yapımcıları Jennifer Gigbot ve Andrew Panay projede bulunacak.

Orijinal filmde Rachael Leigh Cook, klişeleşmiş olarak “çekici olmayan” kızı bir balo kraliçesine dönüştürerek kalıcı bir izlenim bıraktı. Addison Rae, orijinal filmde Freddie Prinze Jr.’ın karakteri Zack Siler’den esinlenen Padgett Sawyer’a can verecek. Tanner Buchanan, 1999 yapımında Rachael Leigh Cook’un hayat verdiği karakteri oynayacak.

kourtney kardashian he's all that

He’s All That konusu

Addison; Freddie Prinze Jr.’ın, Zackary Siler rolünü üstlenerek filmin orijinal olay örgüsünü yeniden tasarlayacak. Çünkü yeniden uyarlanan bu yeni dizi, bir genç kızın bakış açısından anlatılacak. Yeni hikâye, erkek arkadaşı kendisini alay konusu yaptıktan sonra okulun en ezik çocuğunu balo kralına dönüştürmeye çalışacak. Bu meydan okumayı kabul ederek olayı bir intikam hikayesine çevirecek.

Total
0
Shares
Önceki
saygı
mm

Saygı 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yayımlandı