Russo Kardeşler, Extraction Evreni yaratmak istiyor

extraction seyrederiz

Marvel Sinematik Evreni’nde “Thor” olarak tanıdığımız Chris Hemsworth‘un başrolünü canlandırdığı Netflix orijinal filmi Extraction, 24 Nisan 2020’de izleyicilerle buluştu. Film, yayımlanmasından kısa süre sonra oldukça geniş izleyici kitlesine ulaştı. Aslında çoğu kişi tarafından “sıradan” olarak tanımlanan bir senaryoya sahip olsa da iyi yapılmış aksiyon sahneleri ile kendinden söz ettirmeyi başardı. Extraction, özellikle tek plan olarak çekilen 12 dakikalık sahne ile fazlasıyla övgü topladı ve platformun en çok izlenen filmi oldu. Yaklaşık 2 hafta önce de 2. filmin çekimlerine gelecek yıl başlanacağını öğrendik.

Filmin yaratıcıları Russo Kardeşler, yaptıkları bir röportaj sırasında, bir Extraction Evreni yaratmak istediklerinden bahsettiler ve 2. film hakkında konuştular.

extraction russo kardeşler

Russo Kardeşler, Extraction hakkında konuştu

Joe Russo, yaratmayı planladıkları evrende, diğer karakterlerin hikâyelerinin de derinleşeceğini şu sözlerle ifade etti:

“Şunu söyleyeceğim: potansiyel olarak ilk filmdeki diğer bazı karakterleri ve bazı yeni karakterleri keşfedebilecek ve karakterler arasında daha fazla tarihsel etkileşim görebilecek bir film evreni inşa etmeye çalışıyoruz. Yani, David Harbour’un karakteriyle ilgileniyorsanız, onu gelecekteki bir Extraction filminde görebilirsiniz. Bu hikayeleri anlatmanın daha ilginç yollarını bulmaya ve bunları birbiriyle karşılaştırmaya çalışıyoruz. Anlatıda yeni yollar açmanın büyük hayranlarıyız. Aynı anda ileri ve geri gidebilir miyiz? Geçmişte olan şeyler şimdiki filmleri etkileyebilir mi? Bu hikayeleri anlatmanın yeni yolları nelerdir? Ve yapabilir farklı bakış açıları görüyor muyuz? ”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Wonder Woman 1984
mm

Wonder Woman 1984 karakter posterleri yayımlandı

Sonraki
saygı
mm

Saygı 2. sezon ne zaman?