Sarah Shahi, “Black Adam” kadrosuna katıldı

sarah shahi black adam

Dwayne Johhnos’ın başrol olduğu “Black Adam” filminin oyuncu kadrosuna bir isim daha katıldı. “Person of Interest”, “Fairly Legal” ve “The L World” gibi dizilerde yer alan Sarah Shahi, DC’nin yeni filminin oyuncu kadrosuna katıldı.

Filmin oyuncu kadrosunda; Netflix‘in “To All the Boys I’ve Loved Before”, “To All the Boys: P.S. I Still Love You”, “The Perfect Date” ve “Sierra Burgess is a Loser” gibi romantik komedi filmleri ile yıldızı parlayan Noah Centineo, Atom Smasher olarak bulunuyor. Aynı zamanda “The Invisible Man” ve “Leverage” gibi yapımlarda bulunan Aldis Hodge‘un, Hawkman olarak izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

black adam

“Black Adam” hakkında bildiklerimiz

22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek film, Shazam’ın baş düşmanı Black Adam’a odaklanacak. DC çizgi romanlarından uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce de Dwayne Johnson ile çalışmış Jaume Collet-Serra oturacak.

Filmin çekimleri, önümüzdeki yılın başında Gürcistan’da gerçekleşecek. Filmde, anti kahramanın nasıl bir hikâyesine odaklanılacağı ise net bir şekilde bilinmemekte.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Dexter
mm

Dexter geri dönüyor