Dexter geri dönüyor

mm
Dexter

İlk olarak 1 Ekim 2006’da Showtime kanalında gösterilmeye başlanan popüler Amerikan drama dizilerinden Dexter, 7 yıllık aranın ardından yeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. En son 22 Eylül 2013’te 8. sezonu ile final yapmış olan dizinin yeni sezonunun geleceği, dizinin resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderi ile duyuruldu.

Dexter

Dexter konusu

Dizinin hikâyesi, Jeff Lindsay’ın “Darkly Dreaming Dexter” adlı romanına dayanıyor. Sabahları adli tıpta çalışan ve gece vaktinde seri katillik yapan Dexter Morgan’ın hayatını konu alan dizinin ilerleyen dönemlerdeki sezonları, tamamen romandan bağımsız bir şekilde hazırlandı. Yeni sezon ise dizinin finalinden sonra yaşanan olayları mercek altına alacak ve karakterin yeni maceralarını ekranlara yansıtacak.

Showtime yöneticisi Gary Levine, yaptığı açıklamada Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer alacağını belirterek şöyle söyledi:

“Dexter, hem milyonlarca hayrana sahip hem de Showtime için çok özel bir dizi. Bu benzersiz karakteri, orijinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik. Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duruyorum ve yeni sezonu çekip yayımlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni sezon ne zaman çıkacak?

10 bölüm şeklinde Showtime kanalında yayımlanacak olan dizinin yeni sezonu, 2021 yılının sonbahar aylarında izleyici ile buluşacak. Dizinin yeni sezonunun çekimlerine de 2021’in ilk aylarında başlaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sarah shahi black adam

Sarah Shahi, “Black Adam” kadrosuna katıldı

Sonraki
soul
mm

Soul filminden yeni bir fragman yayımlandı