Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Sen Çal Kapımı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 15. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek” ve “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 14. bölümde ne oldu?

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan ise ailesinin Eda’nın ailesi ile olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar.

Eda’ya daha çok bağlanıp işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister. Eda ile aşklarını yaşarken ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar. Leyla telefon trafiğinden çıldırmıştır ve ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi ise Serkan’ı çıldırtır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
this is us

This Is Us 5. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
sarah shahi black adam

Sarah Shahi, “Black Adam” kadrosuna katıldı