Ryan Murphy, Netflix için Monster adlı yeni bir dizi hazırlayacak

ryan murphy monster

Ryan Murphy, “Monster” adlı yeni projesini Netflix için hazırlayacak. Netflix ile yaptığı dev anlaşmanın sonucunda Ryan Murphy, geçtiğimiz haftalarda yayımlanan “Ratched” dizisi ve kısa bir süre içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak “The Prom” müzikalinden sonra yeni bir proje ile karşımıza çıkıyor.

Murphy, yapımcı ortağı Ian Brennan ile birlikte hazırlayacağı “Monster: The Jeffrey Dahmer Story” adlı dizisi için yeşil ışık aldı. Jeffrey Dahmer’ın hikâyesi birkaç kez daha ekranlarda sergilenmişti. 2017 yılında, “My Friend Dahmer” adıyla izleyici ile buluşan filmin başrolünde ise “Chilling Adventures of Sabrina” dizisinden tanıdığımız Ross Lynch bulunuyordu.

ryan murphy monster

“Monster: The Jeffrey Dahmer Story” konusu

Dizi, Amerika’nın en kötü şöhretli seri katillerinden biri olan Jeffrey Dahmer’ın hikâyesini odağına alıyor. Hikaye büyük ölçüde Dahmer’ın kurbanlarının bakış açısından anlatılacak. O dönemde Wisconsin yerlisinin, 10 yıldan daha uzun bir süre boyunca bu cinayetlere şahit olmasına sebep olan ilgisiz polisler de anlatılacak. Dahmer’ın en az 10 defa yakalanıp yeniden serbest bırakılmasına sebep olan polisler ve hakimler de anlatılarak beyaz ayrıcalığına da değinecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
my hero academia

My Hero Academia 5. sezon ne zaman?