my hero academia

My Hero Academia 5. sezon ne zaman?

Kohei Horikoshi’nin “My Hero Academia” diğer ismiyle “Boku no Hero Academia” manga serisinden uyarlanan anime serisi, yeni sezonu en çok beklenen animelerin başında yer alıyor. Büyük bir üne kavuşan ve şu anda dünya üzerinde sayısız hayrana sahip olan “My Hero Academia”nın en son sezonu 4. sezondan sonra akıllara “5. sezon ne zaman?” sorusu gelmişti.

my hero academia

Beklenen 5. sezondan önce seriye ilk film “My Hero Academia: Two Heroes“dan sonra “My Hero Academia: Heroes Rising” isimli 2. bir film ve bazı özel bölümler eklendi.

“My Hero Academia” 5. sezon tarihi açıklandı

Bugün yapılan en yeni güncellemeyle ise yeni sezonun tarihi belirlendi.

my hero academia

Geçtiğimiz dakikalarda My Hero Academia’nın resmi Twitter hesabı, 5. sezonunun 2021 baharında başlayacağını duyurdu. Haberi kutlamak için yeni bir görsel ve fragman yayımlandı!

My Hero Academia’nın 5. sezonunun yukarıdaki fragmanında, okul yaşamlarını belirleyecek bir testte 1-A ile 1-B sınıfının karşılaştığını görüyoruz. Yeni sezonun 2021 baharının hangi gününde prömiyer yapacağı ise henüz belli değil ancak yeni güncellemeleri yakında görecek gibiyiz.

En yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.