rupert grint

Rupert Grint, Harry Potter hakkında konuştu

İlk Harry Potter filminin vizyona girmesinin üstünden yaklaşık 20 yıl geçti. 8 film boyunca Ron Weasley karakterine can veren Rupert Grint de olası devam filmleri hakkında konuştu.

Gelmiş geçmiş en çok sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter, hâlâ popülerliğini koruyor. Oyuncu kadrosunda; Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Tom Felton gibi oyuncular bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda da Tom Felton bir açıklama yapmış ve filmin yıl dönümünü kutlamak istediğini belirtmişti.

harry potter

Rupert Grint, Ron Weasley’i tekrar oynayabileceğini söyledi

Şu an Apple TV+’ın Servant adlı dizisinde yer alan oyuncuya, olası bir devam filminde yer alıp almayacağı sorulmuştu. Oyuncu da yer alacağını şu sözlerle ifade etmişti:

“Bilmiyorum. Yani asla asla deme. Asla ‘kesinlikle hayır’ demem. Hayatımın büyük bir parçasıydı ve bu karakterlere ve onların hikayelerine çok düşkünüm. Yani evet, demek istediğim, doğru zamanda bunun için hazır olurdum. Bunun hangi kapasitede olacağını bilmiyorum ama evet, göreceğiz.”

Şimdilik herhangi bir devam filmi planı olmasa da oyuncunun bu sözleri, hayranlarını sevindirdi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.