Run yayın tarihi belli oldu

run

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Yönetmen koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni korku filminin senaryosu, yine Aneesh Chaganty ve Sev Ohanian tarafından kaleme alınıyor.

31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu sıralar Netflix’in “Ratched” dizisiyle adından söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi isimler bulunmakta.

“Run” konusu

Tekerlekli sandalye kullanan evde eğitim görmüş bir genç, aşırı korumacı annesinin ondan karanlık, uğursuz bir sır sakladığından şüphelenmeye başlar.

“Run” ne zaman yayımlanacak?

31 Ekim 2018 tarihinde başlayan çekimler, 18 Aralık 2018 tarihinde sona erdi. 30 Kasım tarihinde Hulu kütüphanesindeki yerini alacak ve izleyici ile buluşacak olan Hulu orijinal yapımına, o günden itibaren ulaşabilirsiniz.

Hulu’nun resmi YouTube kanalı tarafından paylaşılan ve yeni korku filminin yayın tarihini duyuran 15 saniyelik videoya, hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
bir ay masalı

Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
yasak elma

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı