yasak elma

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kez izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. bölüm olacak 78. bölümün fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi isimlerin bulunduğu dizi, 28 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

yasak elma

Yasak Elma 77. bölümünde neler oldu?

Yasak Elma’nın 77. bölümünde Asuman’ın Halit’le yaptığı konuşma Şahika’nın işine yarar. Yıldız neye uğradığını şaşırırken evde Lila ve Yiğit’in evlenecek olmasının telaşı yaşanıyordur. Yıldız ve Kerim’in arası tam düzelecekken Şahika’nın beklenmeyen hamlesi onları farklı bir sona doğru sürükler.

28 Eylül’de izleyici karşısına çıkacak dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.