johnny depp sherlock holmes

Robert Downey Jr. ve Johnny Depp, Sherlock Holmes 3’te bir araya geliyor

Iron Man rolü ile yükselişe geçen Hollywood yıldızı Robert Downey Jr., uzun bir aradan sonra tekrardan Sherlock Holmes rolüne hazırlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda, Karayip Korsanları’nın yıldızı Johnny Depp‘in yer alacağı iddia ediliyor.

Kısa süre önce eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı yönündeki iddialar ile gündemde gelen Johnny Depp’in, Robert Downey Jr. ile birlikte Sherlock Holmes 3’te yer alabileceği belirtildi. Söylentilere göre Robert Downey’nin, 30 yıllık arkadaşı Depp’i henüz açıklanmayan bir rol ile Warner Bros. projesine getirdiği söyleniyor. Robert Downey Jr.’a yakın bir kaynak, zor bir dönemden geçen Depp’e aktörün bir sonraki filmi olan Sherlock Holmes filminde rol teklif ettiğini belirtti.

Sherlock Holmes 3

National Enquirer’a konuşan kaynak, “Johnny ve Robert’ın 30 yıllık çok özel bir ilişkileri var.” ifadelerini kullandı. Ayrıca Robert Downey Jr, Amber Heard ile Johnny Depp arasında süren dava nedeniyle Depp’in kariyerinin ciddi biçimde etkilendiğini düşünüyor ve aktörün kariyerini telafi etmek için ikinci bir şansı hak ettiğini söylüyor.

Öte yandan herhangi bir resmi kaynak tarafından açıklama bulunmuyor. Ancak Johnny Deep’e teklif edildiği iddia edilen rolün ne olduğu belirtilmese de oldukça önemli bir rol olduğu tahmin ediliyor. Bu yüzden de Depp’in filmde kötü karakterlerden birini canlandırması olası görülüyor.

Dr. John Watson’ı canlandıran Jude Law’un söylediğine göre serinin üçüncü filmi, ikilinin birbirlerini destekleyici ilişkilerini konu alacak.

Filmin 22 Aralık 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.