Rebecca filmi yayımlandı

rebecca

1938 yılında yazılmış aynı adlı romandan uyarlanan film, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Filmin yönetmen koltuğunda; “High-Rise”, “Free Fire”, “A Field in England” gibi beğeni kazanan filmlere imza atan İngiltereli yönetmen Ben Wheatley oturuyor.

Filmin başrollerinde; şu sıralar adı “My Policeman” filmi ile anılan ve “Cinderella”, “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” ve “Baby Driver” yapımlarında bulunmuş Lily James; “Call Me By Your Name” filmi ile büyük bir izleyici kitlesi kazanan ve “The Man from U.N.C.L.E.”, “Social Network” yapımlarında boy göstermiş Armie Hammer bulunuyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kardosunda; Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Sam Riley, Ann Dowd ve Bryony Miller gibi isimler de bulunuyor.

rebecca

“Rebecca” konusu

Orijinal Netflix filmi; bir yıl önce dul kalmış yakışıklı bir erkekle evlenen Fontaine’in, kocasının eski eşi Rebecca’nın gölgesi altında kalmasının hikâyesini anlatıyor. Filmde Kristin Scott Thomas, ölen Rebecca’nın anısını her daim canlı tutan evin kâhyası Mrs. Danvers’ı canlandırıyor.

Hâlâ izlemediyseniz filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
atı katı aşk seyrederiz 1

Çatı Katı Aşk 16. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 11. film ile final yapacak