Çatı Katı Aşk 16. bölüm fragmanı yayımlandı

atı katı aşk seyrederiz 1

“Çatı Katı Aşk” dizisinin 16. ve final bölümü fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalaı üzerinden yayımlandı. 24 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak olan bölüm, dizinin final bölümü olacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak da “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Çatı Katı Aşk dizisi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

çatı katı aşk

“Çatı Katı Aşk” 15. bölümünde neler oldu?

Şirin’e bir arkadaşından telefon gelir. Kendi yerine pansuman yapması için bir yere gitmesini ister. Şirin mecbur kalır ve söylenen yere gitmeye karar verir. Gideceği sırada Ateş ile karşılaşır. Ateş, başını bir belaya sokmaması için onu arabasıyla söylenen adrese götürür. Bu sırada yanlarına yanaşan minibüsten kötü görünümlü birileri iner. Silah zoruyla onları başka bir adrese götürürler. Bu adreste ise bir mafya babası vurulmuş bir şekilde yatmaktadır. Ateş ve Şirin, mecburen mafya babasını ameliyat eder; fakat, işler birden terse döner.

Dizinin final bölümü fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
jake gyllenhaal the son

Jake Gyllenhaal, The Son dizisinin başrolü olacak

Sonraki
rebecca

Rebecca filmi yayımlandı