Hızlı ve Öfkeli 11. film ile final yapacak

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli serisinin; üçüncü, dördüncü, beşinci, altıncı ve 9. filmlerinin yönetmeni olan Justin Lin, serinin 11. film ile final yapacağını açıkladı. 10. ve 11. film ile ilgili ayrıntılar ise hâlâ belirsizliğini koruyor. Bu yılın başında gösterime girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelenmişti.

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında bildiklerimiz

Film ile ilgili aldığımız son haber, filmin bazı sahnelerinin uzayda geçeceği yönündeydi. Filmin vizyon tarihi ilk olarak 2 Nisan 2021’e ertelenmişti. Ancak yeni bir ertelenme ile 28 Mayıs 2021, filmin izleyici ile buluşma tarihi olarak gösterildi.

Filmin konusu ise son filmden sonra inzivaya çekilen ve ailesiyle ilgilenmek isteyen Dom’u odak noktasına alıyor. Ancak her şey istenilen gibi olmuyor ve Dom, yine olayların tam ortasına çekiliyor. Fragmanda, dünyadan uzak bir şekilde oğlu Brian ve karısı Letty ile sakin bir şekilde yaşayan Dom Toretto (Vin Diesel), bu sefer sevdiklerini kurtarabilmek için geçmişte işlediği günahlarla yüzleşmek zorunda kalacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
rebecca

Rebecca filmi yayımlandı

Sonraki
Hekimoğlu
mm

Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayımlandı