Reality Z

Netflix Brezilya orijinal yapımı Reality Z yayımlandı!

3%, Onisciente, Samantha! gibi Netflix orijinal Brezilya yapımlarına bir yenisi daha eklendi!

Reality Z geçtiğimiz saatlerde (10 Haziran) Netflix üzerinden yayımlandı. Netflix Brezilya tarafından üretilen dizinin türü komedi ve drama. João Costa tarafından yaratılan dizi, toplamda 10 bölümden oluşmakta. Cláudio Torres ve João Costa’nın kaleme aldığı dizi, Charlie Booker’ın Dead Set adlı kitabından esinlenerek yaratıldı. “Dead Set”in ödüllü yönetmen Cláudio Torres imzalı bu uyarlamasında, ünlü sunucu Sabrina Sato rol alıyor.Reality Z

Reality Z Konusu

Rio de Janeiro, büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Şehir, zombi istilası altındadır. Zombi saldırılarının yaşandığı sırada bir grup insan, Olimpos adlı reality programının çekimi için TV stüdyosunda bulunur. Saldırıya stüdyoda yakalanan insanlar, burada mahsur kalır. Ancak kaldıkları stüdyodaki tek tehdit zombiler değildir.

Reality Z

Reality Z’nin kadrosunda kimler var?

Dizide Guilherme Weber, Jesus Luz, Ana Hartmann gibi isimler başrolde yer alıyor. Dizide Emilio de Mello, Carla Ribas, Luellem de Castro, Ravel Andrade ve Wallie Ruy rol alırken Sabrina Sato ise özel bir konuk olarak yer alacak.

Daha önce yayımlanan Netflix Brezilya yapımlarını sevenler, dizi için oldukça heyecanlıydı. Konusu bakımından ilgi çekici görünen diziyi izlemeden önce fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.