D39D6021 A4D1 41B8 9E5D E13622CB4C2D

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld’ün son kısmı 11 Temmuz’da geliyor

Koronavirüs nedeniyle ertelenen yapım 11 Temmuz’da gelecek

Orijinal prömiyer tarihi 25 Nisan olan anime, Koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. Sword Art Online: Alicization animesinin resmî web sitesi geçtiğimiz saatlerde Sword Art Online: Alicization War of Underworld’ün 2. Kısmının 11 Temmuz’ da geleceğini duyurdu.

11 Temmuz’da Japon kanallarından Tokyo MX, BS11, Tochigi TV, Gunma TV, MBS ve AbemaTV de, 12 Temmuz’da AT-X 14 Temmuz’da ise TV Aichi’de olacağını da belirtti. Bu prömiyerlerden bir hafta önce ise ilgili her kanal aynı zamanda animenin ilk kısmından bir derleme bölümü yayımlayacak.

svg%3E

Sword Art Online anime serisinin 3. sezonu olarak yayımlanan “Sword Art Online: Alicization” animesi bitti. Hikâyenin üçüncü ve son kısmı olan “Sword Art Online: Alicization – War of Underworld 2”nin Nisan 2020’de yayımlanacağı serinin resmî internet sitesi aracılığı ile Ocak ayında onaylanmıştı ancak ilk prömiyer tarihi Koronavirüs nedeniyle ertelendi ve yeni tarih ise Temmuz olarak belirlendi.

svg%3E

Sword Art Online, ilk yayımlandığında büyük ses getirmiş ve birçok beğeni toplamıştı ancak şöyle bir gerçek vardır ki 25 bölümlük ilk sezonunun ilk 13 bölümü mükemmel ilerlerken sonrasında konuyu uzatarak sıkmışlardı. Buna rağmen ilk sezonu çok iyiydi. Çoğu kişinin aynı fikirde olduğu şey ise animenin 2. sezonunun, ardından da 3. sezonunun büyük bir gereksizlik olduğuydu. Konu o kadar uzatılmıştı ki yeni karakterler bile asla ilgi çekici gelmiyordu. Bütün bunlara rağmen ilk sezondan itibaren seriye sadık kalmış ve final sezonunun son kısmının gelmesini merakla bekleyen hayranlar da var. Yine de güzel bir final bekliyoruz, meraklı bekleyiş yakın zamanda son bulacak.

Yayımlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.