Raised by Wolves

Raised by Wolves’tan yeni fragman yayımlandı

HBO Max’in yeni dizisi Raised by Wolves’dan bir fragman daha geldi

Alien, Blade Runner, Gladyatör, Marslı gibi unutulmaz filmlerin yönetmenliğini yapan Ridley Scott, bu kez Raised By Wolves isimli bilim kurgu dizisiyle karşımıza çıkıyor. 27 Mayıs’ta yayın hayatına başlayan HBO Max’in, kullanıcılarına sunacağı en heyecan verici orijinal dizilerden biri olan Raised by Wolves için heyecanlı bekleyiş sürerken diziden yeni bir fragman daha yayımlandı.

Raised By Wolves Debuts First Full Trailer | Den of Geek

Prisoners filminin senaristi olan Aaron Guzikowski‘nin yaratıcısı olduğu Raised by Wolves, ilk duyurulduğunda bir TNT dizisi olarak duyurulmuştu. Daha az bütçeli yapımlara imza atan TNT’de yolculuğuna başlamış olması, Raised by Wolves’un yapım kalitesi hakkında soru işareti yaratmıştı. Ancak şimdiye kadar yayımlanmış olan fragmanlar, bu soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Görünen o ki HBO Max’e geçiş, dizinin yapım tasarımına ve dizi için ayrılan bütçeye de yansımış.

Raised By Wolves’un konusu ve oyuncu kadrosu

Raised By Wolves, gizemli bir gezegende yaşayan ve insanların çocuklarını yetiştirmekle görevlendirilen iki androidin maceralarını konu ediniyor. Gittikçe genişleyen insan kolonisi, dini farklılıklardan doğan büyük bir tehditle karşılaşır. Bu süreçte androidleri, oldukça zorlu bir görev beklemektedir.

svg%3E

Hikâyenin merkezinde yer alan iki androide; Amanda Collin ve Abubakar Salim hayat veriyor. Bu iki isme ise Vikings dizisi ile adından sıkça söz ettiren Travis Fimmel eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler yer alıyor.

Kadrosu ve konusuyla oldukça dikkat çeken yapım, şimdiden güzel yorumlar almaya başladı. Şimdiye kadar sadece 4,1 milyon abone sayısına ulaşmış HBO Max için bu tarz orijinal yapımlar büyük bir adım olabilir gibi görünüyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.