HBO Max, Friends’in özel bölümünü bir kez daha erteledi

friends

HBO Max’in sevilen sitcomu olan Friends’in yıldız oyuncularını içeren planlanmamış özel bölümü Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir kez daha ertelendi. Çekim tarihleri ise daha sonra duyurulacak.

Özel bölümün ilk olarak mart ayında, canlı seyircilerle birlikte çekilmesi gerekiyordu. Ancak Koronavirüs tüm eğelence sektörünün durmasına sebep olunca bu planlar da ertelendi. WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer başkanı Bob Greenblatt, mayıs ayında şirketin özel bölümü yaz aylarının sonlarına doğru çekeceği konusunda umutlu olduğunu söylemişti.

“Yıldızlar bir araya gelirse ve umarım üretime geri dönebilirsek, yaz sonunda bu harika olayın umutla yapılmasını sağlayabiliriz. Bu altı muhteşem oyuncuyu tekrar aynı rolleriyle deneyimlemek için büyük, gürültülü bir canlı izleyiciye sahip olmanın bir değeri olduğunu düşünüyoruz. Arkadaşlar bir araya geliyor ve biz bunu mutfaklarından ve yatak odalarından alkış tutan insanlarla bir web çağrısında yapmak istemedik.”

 

friends

Başrollerinde; Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı ekip, orijinal Friends’in de çekim sahnesi olan ve Burbank’te bulunan Stage 24’de çekimleri ayarlanan senaryosuz bölüm için geri dönecekler.

Ayrıca mayıs ayında HBO Max‘in lansmanına yardımcı olmak için yayıncı, sevilen sitcom dizisinin 10 sezonunun tamamının haklarını satın aldı. WarnerMedia, Netflix’i geride bırakarak dizinin hakları için 400 milyon doların üzerinde para ödediğini açıkladı. Nielsen verileri, daha önceki bir raporunda, Netflix herhangi bir izleyici bilgisi sunmasa da sevilen dizinin Netflix’te en çok izlenen programlardan biri olarak yer aldığını belirtti.

 

friends

Manhattan’da yaşayan 6 kişilik arkadaş grubunun başından geçen olayları konu alan dizi, tüm zamanların en eğlenceli yapımlarından biri olarak bilinmekte. Öyle ki yıllar sonra özel bir bölüm çekilme kararı alındı. Birçok kişi tarafından merakla beklenen bölümle ilgili haberlere sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Fleabag

Fleabag inceleme

Sonraki
1575722239014 fd

Kısa bir bakış: The Irishman