abac3b4444e6089fe3635a6c80b54d48

Project Hail Mary filminin başrolünde Ryan Gosling olacak!

Ryan Gosling hayranlarını sevindiren haber

Project Hail Mary filminin başrolünde Ryan Gosling olacak!

Phil Lord ve Chris Miller’ın yeni bilim kurgu filmi projesi “Project Hail Mary” filminin başrolünde ünlü oyuncu Ryan Gosling’in yer alacağı resmîleşti. Ryan Gosling Andy Weir’in henüz okuyucular ile buluşmamış olan aynı adlı kitabından uyarlanacak olan Project Hail Mary filminde, bir astronotu canlandıracak.

Son olarak 2018 yılında Neil Armstrong’un biyografisini konu alan First Man isimli biyografik filmin başrolünü üstlenen Ryan Gosling, 2 yılın ardından ve aynı zamanda ikinci kez bir astronot karakteri canlandıracak.

svg%3E

Project Hail Mary’in konusu ne olacak?

Kitap, bir gezegeni kurtarmak üzere görevlendirilen yalnız bir astronotun hikayesini anlatıyor. MGM’nin haklarını aldığı Project Hail Mary yapımı hakkında şirket “Phil ve Chris dramı, aksiyonu ve mizahı dengede tutma konusundaki üstün yetenekleriyle bu projeyi devralmak için mükemmel yönetmenler. Amy (Pascal), Ryan (Gosling), Ken (Kao), Andy (Weir) ve Aditya (Sood) ile birlikte filmi beyaz perdede hayata geçirecekleri için çok heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.

Chris Miller ve Phil Lord’u Spider-Man: Into The Spider-Verse, Köfte Yağmuru, War Machine, 21 Jump Street gibi yapımlardan tanıyoruz. Ryan Gosling ise son olarak Damien Chazelle’in First Man filminde rol almış ve film, “En İyi Görsel Efekt” kategorisinde Oscar sahibi olmuştu.

Şunu da belirtelim Project Hail Mary isimli kitap henüz yayımlanmadı ve piyasaya 2021 yılında sürülecek. Ayrıca film için herhangi bir vizyon tarihi de belirtilmedi, bu da demek oluyor ki film için bir süre beklememiz gerekecek.

Film ile ilgili gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda içinde Ryan Gosling’in başrolünde yer aldığı ve büyük bir ün kazanmasını sağlayan The Notebook filminin olduğu “Hem romantik hem eğlenceli 5 film” derlememize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/hem-romantik-hem-eglenceli-5-film/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.