film

Hem romantik hem eğlenceli 5 film

Romantik film severlere eğlenceli film önerileri

Son güncelleme:

1) Friends With Benefits: Bu romantik komedide aşktan ve ciddi ilişkilerden yorulmuş olan Dylan ve Jamie, dostluklarını duygusal bağ kurmadan, yalnızca cinsellikle devam ettirmeye çalışırlar.

Oyuncular: Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson

film

2) The Notebook: Hikâye, bir bakımevinde yaşayan yaşlı adamın sararmış not defterinde yazan gerçek bir aşk hikâyesini okumasıyla başlar. 1940 yılında Güney Carolina’da bir adaya gelen genç kız ile orada yaşayan genç adamın savaş ve sınıf farklılıkları arasında kalmış kusursuz aşkı anlatılır.

Oyuncular: Ryan Gosling, Rachel McAdams, James Garner

film

3) Gatsby: Yazar olmak isteyen Nick Carraway ve ünlü Jay Gatsby’nin yolları New York’ta kesişir. Carraway, çok geçmeden Gatsby’nin göz kamaştırıcı parti dünyasıyla tanışır. Tüm bu Amerikan rüyası içinde Nick, Gatsby’nin tutkulu aşkına ve yaşadığı trajedilere tanık olur.

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan

film

4) La La Land: Hayatlarına yön vermeye çalışan Mia ve Sebastian’ın yolunun kesişmesiyle tutku ve aşk dolu bir müzikal ortaya çıkıyor.

Oyuncular: Emma Stone, Ryan Gosling

film

 

5) Eat Pray Love: Acılı bir boşanma ardından kendini bulma amacıyla uzun bir gezi turuna çıkan Elizabeth’in karşısına bu turu unutulmaz kılacak olan Felipe çıkar.

Oyuncular: Julia Roberts, Richard Jenkins, Javier Bardem

film

 

Daha Fazla İçerik
Powerpuff Girls
Powerpuff Girls canlı uyarlamasının çekimlerine başlandı