Netflix

The Umbrella Academy’nin 2. sezon tarihi belirlendi!

The Umbrella Academy 2. sezon tarihi belirlendi!

Netflix’in popüler süper kahraman temalı dizisi The Umbrella Academy’nin 2. sezon tarihi belli oldu. Netflix, yayımladığı eğlenceli tanıtım videosu ile birlikte The Umbrella Academy’nin ekranlara döneceği tarihi duyurdu.

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisi ikinci sezonunda 10 bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak. İlk sezonunun yayımlandığı ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy dizisi, kısa sürede Netflix’ten 2. sezon onayı da almıştı.

svg%3E

2. sezon çekimlerinin geçtiğimiz yaz aylarında Toronto’da yapıldığı dizi 31 Temmuz tarihinde Neftlix üzerinden yayımlanacak. Ayrıca dizinin başrollerindeki Tom Hopper, David Castañeda, Ellen Page, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin Min ve Robert Sheehan’ın dizinin ikinci sezonunda da rollerine geri döneceği geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından şu afiş ile birlikte duyurulmuştu.

The Umbrella Academy konusu:

1 Ekim 1989 tarihinde dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olacak.

31 Temmuz’da ekranlara geri dönecek olan The Umbrella Academy dizisinin 2. sezonundan yayımlanan tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.