Prenses Diana biyografisi “Spencer” çekimlerine ocak ayında başlanacak

mm
Spencer

Alacakaranlık serisi ile büyük bir üne ulaşan ancak başarısız olduğu düşünülen gişe filmlerinin ardından bağımsız sinemada kendini kanıtlayan Kristen Stewart, dünyanın en ünlü Kraliyet ikonlarından Prenses Diana’yı canlandırmak için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Kristen Stewart’ın Prenses Diana’ya hayat vereceğini öğrenmiştik ve bu hayranları çok sevindirmişti. Ancak yapımın ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar merak konusuydu. Bugün ise Spencer adlı bu filmi hayata geçirmek ile ilgili yeni bir adım atıldı ve 2021 yılının Ocak ayında çekimlere başlanacağı duyuruldu.

Spencer

Spencer filmi hakkında bildiklerimiz

Steven Knight’ın yazdığı senaryo, 90’lı yılların başındayken Diana’nın eşi Prens Charles ile olan evliliğinin yürümediğini ve gelecekteki kraliçelikten vazgeçerek boşanmaya giden yolu seçmesini aktarıyor. Film, kraliyet ailesinin Norfolk’taki kışlık konutundaki 3 günü anlatacak.

Filmin senaristi daha önce proje ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hayatının sadece üç günü gibi kısa bir sürede kim olduğuna daha geniş, daha büyük bir perspektiften bakma şansına sahipsiniz. Kaderinin ne olduğunu, başına ne geldiğini hepimiz biliyoruz ve buraya gitmemiz gerekmiyor. Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebildiği bu daha samimi yerde kalacağız.”

Başarısız bulunduğu birkaç büyük gişe filminin ardından bağımsız sinemada kendini kanıtlayan Kristen Stewart’ın bu filmde sergileyeceği performans merakla bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the walking dead seyrederiz
mm

Netflix, The Walking Dead 10. sezonunu kütüphanesinden kaldırdı

Sonraki
The Education of Fredrick Fitzell
mm

Dylan O’Brien’lı “The Education of Fredrick Fitzell” filminden fragman