The Education of Fredrick Fitzell

Dylan O’Brien’lı “The Education of Fredrick Fitzell” filminden fragman

Başrolünde Dylan O’Brien ve Maika Monroe’nun yer aldığı gerilim türündeki “The Education of Fredrick Fitzell” filminden ilk fragman geçtiğimiz saat yayımlandı.

The Education of Fredrick Fitzell

“The Education of Fredrick Fitzell” filminin konusu

Gerilim türündeki film, 30 yaşına basmanın eşiğinde sıradan bir adam olan Fred’i mercek altına alıyor. Fred, gençlik yıllarından tanıdığı bir adam ile karşılaşır ve bunun sonucunda hem gerçek hem de mecazi olarak geçmişe yolculuk yapar. Kayıp bir kız, “Merkür” adında bir uyuşturucu ve kendisini takip eden korkutucu bir yaratık ile ilgili gizemi yavaş yavaş çözmeye başlar.

Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek birbiri ile kesişmeye başlayınca ise Fred, yaşayabileceği tüm olası hayatları keşfetmeye başlar.

The Education of Fredrick Fitzell

“The Education of Fredrick Fitzell” ne zaman çıkacak?

Filmin 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının bütün sektörlerde olduğu gibi sinema sektörünü de kötü bir şekilde etkilemiş olması filmin bir erteleme yaşayabileceğini de düşündürüyor.

The Education of Fredrick Fitzell

Filmin oyuncuları

The Education of Fredrick Fitzell filminin başrollerini “Teen Wolf” dizisi ve “Labirent” serisiyle tanınan ünlü oyuncu Dylan O’Brien ve “Peşimdeki Şeytan” filminin yıldızı, “Kurtuluş Günü 2” , “The 5th Wave” , “Greta” gibi filmleriyle tanıdığımız Maika Monroe üstleniyor. Oyuncu kadrosunda bu iki ismi yanı sıra; Emory Cohen, Amanda Brugel, Keir Gilchrist, Hannah Gross ve Emory Cohen gibi isimler yer alıyor.

Christopher MacBride ise filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstleniyor.

Filmin geçtiğimiz saat yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.