Powerpuff Girls canlı uyarlamasının çekimlerine başlandı

mm
Powerpuff Girls

1998-2005 yılları arasında Cartoon Network kanalında yayımlanan animasyon dizisi Powerpuff Girls’ün bir dizi uyarlaması geliyor. Geçtiğimiz gün ise filmin çekimlerine resmi olarak başlandığı duyuruldu.

Dizinin başrollerinde; daha önce Agents of SHIELD dizisinde izlediğimiz Chloe Bennet bu sefer Blossom karakteri olarak. Dove Cameron, Bubbles’a hayat verecek ve Yanna Perrault ise Buttercup olarak karşımıza çıkacak.

 

Powerpuff Girls

Powerpuff Girls dizisinin konusu ne olacak?

Çizgi film, Profesör Utonium adlı bilim insanının, yaptığı bir karışıma yanlışlıkla “Kimyasal X” maddesi dökmesi sonucu ortaya çıkan ve süper güçler kazanan 3 kızı odağına alıyordu. Çizgi dizi boyunca kız kardeşler küçük çocuklardı ve Townsville belediye başkanı için dev canavarlarla savaşıyorlardı. Yetişkinler için tasarlanacak olan bu yeni versiyonda ise kızları anaokulu çağında görmeyeceğiz. Dizi, gençliklerini suçla mücadeleye kaptırdıkları için hayal kırıklığına uğramış olan kızların, yıllar sonra dünyanın onlara her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğu bir zamanda yeniden bir araya gelmelerini konu alacak.

CW kanalında yayımlanacak olan dizinin ne zaman hayata geçirileceği ve başrolünde hangi oyuncuların bulunacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini korusa da uyarlamanın senaryosunu; Diablo Cody ve Heather Regnier ikilisinin yazacağı açıklandı.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Captain Marvel 2
mm

Captain Marvel 2 çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 33. bölüm 2. fragmanı yayımlandı