Captain Marvel 2

Captain Marvel 2 çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak

Başrolünde Brie Larson‘in yer aldığı Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak yeni film ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz saatlerde yapılan yeni resmi açıklamaya göre filmin çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak.

captain marvel 2

Captain Marvel 2 hakkında bilinenler

Serinin devam halkası, 31 yaşındaki yönetmeni Nia DaCosta tarafından yönetilecek. Film, orijinal filmin 1990’lardaki ayarının aksine günümüzde geçecek ve Kaptan Marvel’ın günü kurtarmak için son dakikada geldiğini gören Avengers: Endgame olaylarından sonra gerçekleşecek. Aynı zamanda film, süper güçlere sahip olan Kaptan Marvel’a dönüşen Carol Danvers’ın hikayesine devam edecek.

Vizyon tarihi

Geçtiğimiz aylarda yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, ertelediği Captain Marvel filmi için de net bir tarih açıklamıştı. Marvel’ın yaptığı açıklamaya göre merakla beklenen film, 25 Mart 2022 günü izleyiciler ile buluşacaktı. Ancak film bir kez daha ertelendi ve filmin yeni çıkış tarihi, 11 Kasım 2022 olarak duyuruldu. Eğer yeni bir gelişme yaşanmazsa film, 2022 yılının sonunda izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 19. bölüm ön izlemesi yayımlandı