mr & mrs smith

Phoebe Glover ve Donald Glover, yeni Mr. & Mrs. Smith çekecek

Community dizisi ile popüler hâlâ gelen ve Atlanta dizisinde yer alan Donald Glover ve Fleabag dizisi ile ünlenen Phoebe Waller-Bridge, Instagram hesapları üzerinden yaptıkları bir paylaşım ile yeni projelerini duyurdular.

İki ünlü oyuncu, Mr. & Mrs. Smith’in yeni dizi uyarlamasında yer alacak. Aynı zamanda dizinin yapımcılığını da bu ikili üstlenecek. 2005 yapımı hit New Regency filmine dayanan dizi, 2022’de yayımlanacak. Dizi, New Regency ve Amazon Prime Video için hazırlanacak.

donald glover mr & mrs smith

 Jennifer Salke, yeni Mr. & Mrs. Smith hakkında konuştu

Amazon Studios Başkanı Jennifer Salke, dizi hakkında Twitter üzerinden açıklama yaptı:

“Rüya takım hakkında konuşun! Donald ve Phoebe, dünyanın en yetenekli yaratıcılarından ve sanatçılarından ikisi. Küresel hedef kitlemiz için olduğu gibi, bu iki doğal yeteneğin güçlü bir yaratıcı ekip olarak iş birliği yapması bizim için de gerçekten bir hayaldi. Mr. & Mrs. Smith, ikonik bir hikaye ve Donald, Phoebe ve Francesca’nın bunu nasıl kendilerine ait hale getirdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz. New Regency’de onlarla ve bu kadar harika ortaklarla çalışmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.