Çukur 4. sezon 24. bölüm ön izlemesi yayımlandı

çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 24. bölüm ön izlemesi, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur 4. sezon 23. bölümünde neler oldu?

Yamaç’ın bir anda ortadan kaybolması Koçovalılar’ı endişe içinde bıraksa da Vartolu’nun Cumali Amca’yla birlikte Çukur’a geri dönmesi aileyi daha büyük bir sürprizle karşılaştıracak.

Çukur 4. sezon 24. bölümünde neler olacak?

Bir süre etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değişmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçecek.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
mr & mrs smith

Phoebe Glover ve Donald Glover, yeni Mr. & Mrs. Smith çekecek

Sonraki
Batwoman

Batwoman 3. sezon olacak mı?