phoebe waller-bridge

Phoebe Waller-Bridge, Harry Styles’ın klibinde yer aldı

Dunkirk filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan ünlü şarkıcı Harry Styles‘ın adı, şu sıralar sinema dünyasıyla da anılıyor. Geçtiğimiz dönemde, Olivia Wilde’ın Don’t Worry Darling filminde bulunacağını öğrendiğimiz Styles’ın Lily James ile My Policeman filminin başrolünü paylaşacağı duyurulmuştu. Şimdi ise bir müzik videosu ile gündemde.

Phoebe Waller-Bridge, Treat People With Kindness klibinde

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğu Treat People With Kindness müzik videosu ile konuşuluyor. Videonun bu kadar konuşulmasının sebeplerinden biri de; Fleabag, Killing Eve, Crashing, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi gibi yapımlar ile adını büyük kitlelere duyurmuş olan Phoebe Waller-Bridge’ın rol alıyor olması.

Şarkı, henüz bir gün önce yayımlanmış olmasına rağmen dinleyiciler tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Klibin yönetmenliği Ben Turner ve Gabe Turner ikilisi üstleniyor. 80’ler teması içinde geçen siyah beyaz klipte, Harry Styles ve Phoebe Waller-Bridge’in renkli dansını izliyoruz.

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanmış olan Treat People With Kindness müzik videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.