Ninja Turtles

Ninja Turtles animasyon filmi için çalışmalar başladı!

Ninja Turtles animasyon filmi geliyor

Ninja Turtles, yeni bir sinema macerası için animasyonla geri dönüyor. Nickelodeon Animation, daha önce Sausage Party, Superbad ve Pineapple Express gibi birçok filmde birlikte çalışan Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisinin, James Weaver ile birlikte kurdukları yapım şirketi olan Point Grey Pictures ile birlikte filmi üretecek.

Bugüne kadar This Is the End, The Interview, 50/50, The Disaster Artist, Good Boys, Long Shot filmlerinin yanında çizgi roman uyarlaması Preacher ve süper kahraman hikâyesi The Boys gibi dizilere de imza atan ve akılda kalıcı projelerin yapımcılığını üstlenen Point Grey Pictures’dan bir yeni proje daha geliyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2'de Eski Düşmanlar Geri Dönecek!

Seth Rogen ve Evan Goldberg’in yapım şirketi Point Grey Pictures, Nickelodeon Animation işbirliğinde yeni bir animasyon Ninja Kaplumbağalar filmi için hazırlıklara başladı. Ramsey Naito, Nickelodeon için yeni filmi denetleyecek isim olacak. Josh Fagen ise, Point Grey Pictures adına filmi denetleyecek. Paramount Pictures ise filmi dağıtacak.

Proje, Nickelodeon Animation’ın ilk CG animasyon filmi olacak ve stüdyo, CG animasyon serisiyle 2012’de küçük ekran için yapılan Teenage Mutant Ninja Turtles serisinin izinden gidecek. Stüdyo ayrıca, Netflix ile Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles TV dizisini temel alan 2D animasyon filmi için de çalışıyor. Ninja Kaplumbağalar, pizza ve Ninjutsu sevgileriyle bilinen, insansı kahramanlara dönüşen dört kardeş kaplumbağanın maceralarına odaklanıyor.

İlk olarak 1984 yılında bir çizgi romanda ortaya çıkan ve 80’li ve 90’lı yıllarda yayımlanan animasyon dizisiyle asıl ününü kazanan, sinemaya da defalarca uyarlanan ve yayımlandığı her dönem ilgi toplamayı başarmış ve son olarak Michael Bay’in yapımcısı olduğu filmlerle varlık gösteren, her yaştan seyirciye hitap eden Ninja Kaplumbağalar hikayesi, en son 2016 yılında Teenage Mutant Ninja Turtles: Half-Shell adı altında çıkan film ile izleyici karşısına çıkmıştı. Şimdi ise Seth Rogen ve Evan Goldberg önderliğinde animasyon filmi olarak karşımıza çıkacak.

Ninja Turtles

Filmin yönetmenliğini Gravity Falls (Esrarengiz Kasaba) animasyon dizisinin senaristlerinden olan ve aynı zamanda Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi ile Oscar kazanan Phil Lord ve Christopher Miller’ın yapımcılığını üstlendiği animasyon filmi Connected’in yönetmenlerinden Jeff Rowe üstlenecek. Filmin senaryosunu da Seth Rogen’ın başrolünde yer aldığı Neighbors serisinin senaristlerinden Brendan O’Brien kaleme alacak.

Paramount Pictures’ın dağıtımcılığını üstleneceği yeni filmin vizyon tarihi henüz netlik kazanmadı ve henüz filmin konusu hakkında detay verilmedi ancak Seth Rogen ve Evan Goldberg’in, Ninja Kaplumbağalar evrenine nasıl bir bakış açısı getireceği şimdiden merak ediliyor.

Ninja Turtles evreninde geçen en son film olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Half-Shell’in fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.