Peaky Blinders 6. sezon çekimleri başlıyor

mm
peaky blinders

Steven Knight‘ın yaratıcısı olduğu, ilk olarak 2013 yılında BBC kanalında yayımlanmaya başlayan ve kısa bir sürede oldukça geniş izleyici kitlesi kazanarak son yılların en sevilen dizileri içerisinde bulunan Peaky Blinders‘ın 6. sezon çekimlerine bugün itibari ile başlandı. Haber, dizinin başrol oyuncusu Cillian Murphy’nin saç tıraşı olduğu bir fotoğraf eşliğinde seyircilere sunuldu.

Peaky Blinders

Peaky Blinders 6. sezon oyuncuları

Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosuna Stephen Graham dâhil olmuştu. Snatch ve This Is England gibi filmlerle adından söz ettiren Graham, Boardwalk Empire dizisinde Al Capone’a başarıyla hayat vererek televizyon dünyasında da adından övgüyle söz ettirmişti.

Peaky Blinders’ın 6. sezonunda Cillian Murphy’nin yanı sıra Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton gibi isimler de önceki sezonlardaki rolleriyle geri dönecek. Öte yandan 5. sezonda diziye dâhil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy’un da 6. sezonda rol almaları bekleniyor.

Dizini yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Ancak detayların yakın dönemde seyircilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
russo kardeşler

Russo Kardeşler, Cherry ve Tom Holland hakkında konuştu

Sonraki
Peaky Blinders
mm

Peaky Blinders 6. sezonu ile final yapacak