Peaky Blinders

Peaky Blinders 6. sezonu ile final yapacak

İlk olarak 2013 yılında BBC kanalında yayımlanmaya başlayan ve kısa bir sürede oldukça geniş izleyici kitlesi kazanarak son yılların en sevilen dizileri içerisinde bulunan Peaky Blinders‘ın 6. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Dizinin hayranları yeni sezon ile ilgili ayrıntıları merak ederken bugün, dizi ile ilgili yeni bilgiler duyuruldu. 6. sezon çekimlerine başlandığı duyurulan diziden, aynı zamanda üzücü bir haber de geldi ve Peaky Blinders 6. sezonunun son sezon olacağı resmi olarak açıklandı. Yani diziye herhangi bir yeni sezon gelmeyecek.

Peaky Blinders

Peaky Blinders 6. sezonunda kimler olacak?

Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosuna Stephen Graham dâhil olmuştu. Snatch ve This Is England gibi filmlerle adından söz ettiren Graham, Boardwalk Empire dizisinde Al Capone’a başarıyla hayat vererek televizyon dünyasında da adından övgüyle söz ettirmişti.

Peaky Blinders’ın 6. sezonunda Cillian Murphy’nin yanı sıra Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton gibi isimler de önceki sezonlardaki rolleriyle geri dönecek. Öte yandan 5. sezonda diziye dâhil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy’un da 6. sezonda rol almaları bekleniyor.

Dizini yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Ancak detayların yakın dönemde seyircilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.